Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

eXp 6000
 
 
ای اکس پی 6000 جدیدترین دستگاه شرکت او کی ام از سری موفق و معروف فیوچر ها
 
آخرین تکنولوژی 2016  که قرار است موفق ترین و قوی ترین گنج یاب موجود در جهان باشد .
تست های آن در سر زمین اصلی در کشورهای مختلف که خاکی مشابه ایران و افغانستان دارند مثل بلغارستان و ترکیه خیلی خوب و دقیق جواب داده است .
طلایابی تصویری و طراحی شده مخصوص کار گنج یابی و یافتن دفینه
 
با اخرین تکنولوژی روز دنیا ، قابل تنظیم به 30 زبان دنیا از جمله فارسی
 
صفحه تاچ اسکرین به همراه دگمه های کنترل
 
قابل تنظیم برای شب های تاریک یا کار در زیر آفتاب شدید .
 
سنسور های ابداعی تلسکوپی که قابل کوچک یا بزرگ شدن هستند و اگر زمین ناهموار بود می توانید انها را جمع کنید و کوچک کنید و اگر زمین محل جستجو بزرگ بود می توانید انها را مثل تلسکوپ باز کنید و زمین بزرگتری را در یک رفت و برگشت اسکن کنید .
 
کلا به صورت بی سیم و وای فای طراحی شده است و هیچ سیمی در حین اسکن مزاحم کار شما نخواهد بود .این اختلالاتی که در همه دستگاه ها خود سیم ها به وجود می اوردند را به صفر می رساند و چیزی که شما در صفحه مانیتور می بینید نه انعکاس سیم ها و کابل ها بلکه خود هدف و گنج واقعی است .این امنیت کار را هم خیلی بالاتر می برد .
 
یکی از مواردی که این مدل نسبت به بقیه مدلها برتری دارد این است که سنسور هوشمند دارد که متوجه می شود که شما سنسورتان مماس با زمین است یا ممکن است در حین کار تغییر کرده باشد .این در کیفیت تصویری خیلی بالا از زیر زمین خیلی کمک بزرگی است .این تکنولوژی سنسور هوشمند امسال توسط شرکت او کی ام آلمان ابداع شده است .چون در مدلهای قبلی در مواردی بعضی از کاربر ها از این لحاظ دچار خطا شده بودند .در این مدل امکان این خطا اصلا وجود ندارد .
 
می توانید از ماهواره هم در جهت یابی و پیدا کردن محل گنج کمک بگیرید و می توانید مختصات ماهواره ای هر اسکن را در ان ذخیره کنید و بعد آن را روی گوگل مپ مطابقت بدهید .
این تکنولوژی را می توانید به خواست خود روشن یا غیر فعال کنید .
 
اسکن زنده و دیدن زیر زمین به صورت لایو یا همان لحظه
این خصوصیت که قبلا فقط در ای اکس پی 5000 بود در مدل جدید با اصلاحات و پیشرفتهای بیشتری در این مدل هم استفاده شده است که به صورت همزمان که روی زمین حرکت می کنیم تصویر زنده زیر زمین را بدون تاخیر در مانیتور دستگاه مشاهده کنیم.
 
اکثر تبلت ها  یا موبایلها زیر نور شدید خورشید دیگر دیده نمی شوند یا در شب های تاریک کمی کار با انها مشکل است .یکی از پیشرفتهای جدید استفاده شده در ای اکس پی 6000 این است که شما می توانید رنگ پس زمینه و متن را تغییر بدهید تا درهمه شرایط به سادگی قابل دیده شدن باشند.
 
یکی از مزایای دیگر این مدل قابلیت تغییر زبان ان است که به زبان فارسی هم قابل تنظیم است و کار کاربران را از لحاظ فهم دستگاه خیلی ساده تر می کند .
 
تکنولوژی تاچ اسکرین در این سیستم کار را از قبل هم ساده تر ساخته است و با چند کلیک در داخل صفحه می توان به منوی یا تصویر مورد نظر دست یافت.
 
 
 
 
تعداد افراد آنلاین : 1
کل بازدیدها : 211576
بازدید های امروز : 42
بازدید های دیروز : 121

 
© حقوق کپی برداری برای OKM Persia محفوظ می باشد .
در همکاری با : www.okm-emirates.com و www.okmmetaldetectors.com .