Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

"سوپر سنسور"

سوپر سنسور آنتنی فلز یاب و خاص است که ویزیگی های حرفه ای برای یک فلزیاب را داراست .با استفاده از این آنتن می توان به راحتی اشیا فلزی مورد نظر چون قطعات طلا ، سکه ها ، انگشتری، جواهرات و دیگر اشیا فلزی با ارزش را که در زمین پنهان اند را پیدا کرد. این آنتن نیز بسیار مناسب شناسایی اشیا بزرگتری چون جعبه ها ،انبار های زیرزمینی ، لوله ها، صندوق های طلا ، تابوت ، صندوقچه، شمش های طلا و نقره و دیگر اجرام فلزی است که یا در عمق زیادی نسبت به سطح پنهانند و یا یافتن آنها با انتن های جی پی آر معمولی مشکل است

این دستگاه به خاطر فن آوری کامل سنسورش تصاویر اسکن شده را با وضوح و شفافیت بالایی نشان می دهد حتی اگر منطقه اسکن شده دارای سنگ سخت باشد و یا در حوزه ی خاک های معدنی قرا گرفته باشد. سوپرسنسور یک پروب عمودی یک متری است که کاردر مناطق سخت ، صعب العبور و سطوح نا مسطح را اسان میکند.

علاوه براین سوپرسنسور اگر به همراه نرم افزار ویژوالایزر سه بعدی به کار رود امکان تفکیک کامل و صحیح فلز را پیدا می کند که می تواند فلزات آهنی و غیر آهنی را از هم تشخیص دهد .با استفاده از سوپر سنسور هیچ دستگاه دیگری به قدرت دستگاهی که از سوپر سنسور استفاده میکند نمی رسد . توانایی تفکیک فلزات ارزشمند از بی ارزش تا عمق بالا به کاربر این امکان را می دهد تا بیهوده زمین را به منظور یافتن اشیا نامربوط مثل میخ و قوطی و دیگر ضایعات حفر نکند.

برخی از شاخصه های سوپرسنسور از این قرارند :

  • تشخیص فلزات و حفره ها
  • اسکن با شفافیت بالا
  • تشخیص به خصوص میان اشیا فلزی
  • قابلیت تفکیک میان فلزات ارزشمند و غیر ارزشمند وهمچنین حفره های زیر زمینی
  • وزن سبک
  • حمل و نقل راحت وآسان
  • ابعاد100* 10*10سانتی متر

آنتن سوپر سنسور قابل استفاده به همراه دستگاه های زیر می باشد:

 
تعداد افراد آنلاین : 1
کل بازدیدها : 211582
بازدید های امروز : 48
بازدید های دیروز : 121

 
© حقوق کپی برداری برای OKM Persia محفوظ می باشد .
در همکاری با : www.okm-emirates.com و www.okmmetaldetectors.com .